top

O nás

Ing. Marie Vtípilová

Daňový poradce ev. číslo 3685

V oblasti daní a účetnictví se pohybuji dlouhodobě, od roku 1994 v této oblasti podnikám. Jsem absolventkou VŠE Praha obor Ekonomické informace a kontrola. V roce 2002 jsem se po úspěšném složení zkoušek stala členem Komory daňových poradců České republiky. V roce 2008 jsem získala certifikát Bilanční účetní. Jsem přihlášena k Etickému kodexu KDP ČR, garantujícímu průběžné doplňování a zvyšování odbornosti absolvováním odborných kurzů.

Jsem pojištěna na odpovědnost za finanční škodu vzniklou jinému v souvislosti s daňovým poradenstvím a vedením účetnictví prostřednictvím Rámcové smlouvy uzavřené mezi Kooperativa pojišťovnou a KDP ČR.


Věra Janáčková, DiS., BBS.

Jsem absolventkou VŠTE České Budějovice obor Bankovnictví a Bachelor of Business Studies České Budějovice. V oblasti účetnictví a daní se pohybuji několik let, úroveň odbornosti si trvale zvyšuji absolvováním odborných kurzů.

Společnost DA servis s.r.o. je pojištěna na odpovědnost za finanční škodu vzniklou jinému v souvislosti s vedením účetnictví prostřednictvím Rámcové smlouvy uzavřené s Kooperativa pojišťovnou.

Aktuality a novinky

8. 3. 2012

Vítáme Vás na našich nových webových stránkách, doufáme, že zde naleznete informace, které Vás zajímají, a že se Vám naše stránky budou líbit.

Kdo jsme a co děláme ?

spacerZabýváme se daňovým poradenstvím a komplexním zpracováním účetnictví právnickým i fyzickým osobám. Nabízíme služby středním a menším společnostem i drobným podnikatelům.

Ing. Marie Vtípilová - majitelka


bottom